Nokia e60 certificate

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
bagi
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 15:44
Lokacija: novi sad

Nokia e60 certificate

Post od bagi »

znaci kupio sam ga prekljuce...strava phone!wifi preterano radi.baterija mi jos drzi al sam mu dusu iskoristio i on jos radi i na pola ja baterija, nego imam pitanje...neke programe mogu da installiram, a druge kad ocu, il teme izbaci mi neki CERTIFICATE ERROR!CONTACT THE APPLICATION SUPLIER!jel mozda zna neko da mi pomogne?!ako oce moze i ovde da napise il bagi.chat@gmail.com (mail il msn)!unapred `hvala!!!!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Iskljuci proveru sertifikata,imas tu opciju u Tools/Aplication Manager/Options pa u Settings imas da podesis da ne proverava nista!
Ako ti je to vec podeseno,mozda instaliras pogresan tip aplikacije,koji nije prilagodjen za E60 ili uopste nije u .sisx formatu!!
Pozdrav 8)

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

bagi, pre svega sve cestitke na kupovini najboljeg telefona na kugli zemaljskoj :)
Gotovo sam siguran da ce ti Lomnica_cityjev savet pomoci. Ja sam imao isti problem kada sam ga kupio i nakon iskljucivanja provere sertifikata moci ces da instaliras koju god hoces aplikaciju. Jedino ce ti prilikom svake instalacije telefon uredno prijavljivati da alikacija nije registrovana i da postoji opasnost od neovlascenog pristupa/menjanju podataka itd, ali samo stisnes "OK" i vozi dalje :)
Ja imam e60 sada vec vise od 2 meseca i poprilicno sam ga "provalio" .. ako negde zapnes u vezi bilo cega, pitaj :) Mozda i budemo znali da pomognemo :)

i da ... savet: sto pre uradi update software-a u telefonu preko Nokia Updatera, posto pretpostavljam da imas staru 1.x verziju. Nova 2.x donosi podosta poboljsanja....

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

bagi, ako nije tajna, koliko si ga platio?

:D :D 8) 8) :smutny: :smutny: :dry: :dry: :lol: :lol: :)

bagi
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 15:44
Lokacija: novi sad

Post od bagi »

ovako :D imam verziju 2.xxxxxxx
i platio sam ga 200e :))))))))))))))))
oridzidzi al star mesec dana :)
al zao mi je n-gage-a sto sam morao da dam :( al cim skoopim pare ngage i e60 su pravi tandem :))
i da hvala :)
uspelo je naravno :D

bagi
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 15:44
Lokacija: novi sad

Post od bagi »

i interesuje me dal koristi neko od vas vecu karticu od 1gb?!posto sam ja probao od 2gb samo na 5min
i super je radilo....kartica je neke sklj marke pa sad neznam dal da ga uzmem...

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

ako imas digitalac ajde slikaj ga da vidim kako ti lezi u ruci. Cini mi se da je preveliki. :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

dzuljo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 08. Sep 2005. 16:21
Lokacija: Makedonija
Kontakt:

Post od dzuljo »

ja koristim 1G u e60
i fercera super sa puno (app aac i mp3)
a u skoplje ne nalazi se vecha kartica
ja bi hteo da ubacim 2g
jel memorija nikad dosta
pozdrav

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Post od Freyr »

Ja sam odlucio da uzmem ovaj fon,ali nema ga nigde. Ne racunam,naravno,radnje u kojima kosta 450+ evra. Ako neko ima informaciju kad ce ga biti,neka kaze,svaka pomoc je dobrodosla :D :D :D :D
12 godina na forumu!

Nabukodonosor
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:55
Lokacija: Kraljevo

Post od Nabukodonosor »

Freyr, isti problem i kod mene. :smutny: :uhuh: :shock: :cry: :angry: :x

Odgovori